Pihustatav liim 500ml Madeira MSA1100 ajutine kinnitus 4340

Pihustatav liim, ehk spreiliim Madeira MSA 1100, ajutiseks liimimiseks. Pudel on suur 500ml! Ideaalne õmblus- ja tikkimisprojektideks, lapitööks ja meisterdamiseks, igal pool, kus on vaja tugikangast, kangast vms. ajutiselt liimida. Näiteks tikkimisel kanga kinnitamiseks aluspaberile, aplikatsiooni kinnitamiseks kangale, et oleks kergem õmmelda jne.
Nakkuvus, tugevus on keskmine, püsivus kerge, kinnitatud eset saab ümber paigutada. Pihustub minimaalse ülepihustusega. Aerosool on sidrunilõhnaline, mittetoksiline ja happevaba. Siiski tuleks liimi alati proovika tükil testida. Alad, mida liimitakse peavad olema kuivad ja puhtad, loksuta pudelit enne kasutamist, pihusta liimi õhukese ühtlase kihina ca 30cm kauguselt esemest. Parema tulemuse saamiseks lase liimil enne tikkimist natuke kuivada. Liim kaob ära ca 2-5 päeva jooksul, ei jäta plekke. 
Pudel on surve all, hoida eemal otsesest päikesevalgusest ja liigse kuumuse eest (üle 50 ´C), ära kasuta lahtise tule lähedal! Hoia lastele kättesaamatus kohas. ACC osoonisõbralik toode, ei sisalda CFC´d.
Lisa ostukorvi
19,90 €