Teenused

Kui vajad masintikkimisfaili - näiteks oma pildist, lapse joonistusest, enda graafilisest kavandist vms. - siis saada pilt digitaalsena meile ja anna teada, mis mõõdus (millise suurusega raamis) Sa seda tikkida soovid. Samuti on vaja teada, millise masinaga Sa tikid, ehk milline failiformaat on vajalik salvestada, et Su tikkimismasin seda loeks - näiteks .vip, .jef, .xxx, .pec jne. 
Võimalik on teha ristpistes tikandeid, visandeid, ehk nn. õmbluspistetega joonistusi, aplikatsioontikandeid, kombineerituid, klassikalisi jne.
Mõned näited:
Tellimistingimused

Veebipoe www.fqdesign.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ FQDesign (registrikood 12112313), Asukohaga Lembitu 2a, Võru. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.
Tellimuse vormistamine:

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, tasuda saab pangalingi kaudu või arvega, mis saadetakse e-posti aadressile, tasumiseks arveldusarvele.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 
Kohaletoimetamine:
kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome (mujale kokkuleppel)
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kauplus suudab enamasti tellimuse teele panna kolme tööpäeva jooksul. Kui mõni kaup on pikema tarneajaga, ehk tellimisel - siis on vastav info toote juures.
Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.
Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile fqdesignou@gmail.com või helistada telefonil: 5500986.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba.
Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Vaidluste lahendamine Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile fqdesignou@gmail.com
Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Catania jõulud - siin on õpetused 9 erinevat.

Kui soetad meilt Catania jõulukollektsiooni lõngakomplekti, siis õpetused, kuidas heegeldada leiad siit: //media.voog.com/0000/0048/8040/files/%C3%95petused_Catania%20j%C3%B5ulud_l%C3%B5ngakomplektile_2021%20booklet%20pdf.pdf
Juhul kui soovid õmblustehnikat soetada liisinguga - siis koostöös Holm pangaga, ehk Liisi liisinguga on see lihtne.
Lisa ostul märkuste lahtrisse enda liisingu soov - saadame Sulle meilile järelmaksulepingu lingi. Nii ei pea Sa meile enda tuludest, kuludest üldse aru andma, vaid saad iseteeninduses diskreetselt asjad aetud. Mugav, kiire ja lihtne! 
Oma õmblustehnika eest on vaja hoolt kanda. Täpsed juhised, mida teha leiad oma masina kasutusjuhendist. Siin on video overloki puhastamisest ja hooldamisest.
KASUTUSJUHENDID  Kuidas teha fotost tikandit?
Juhend on tikkimisprogrammi Premier+2 Ultra põhjal:
https://www.flipsnack.com/595FACEEFB5/fototikand.html

Kuidas teha tikkimisprogrammiga Premier+2 Extra sõnapilve tikandit ehk WordSculpt tikand:
https://www.flipsnack.com/595FACEEFB5/premier-2extra-tikkimisprogramm-s-napilve-tegemine.html

Kuidas tikkimisprogrammiga Premier+2Extra aplikatsiooni teha - juhend:
https://www.flipsnack.com/595FACEEFB5/premier-2extra-tikkimisprogramm.html

Laokaup otse meie e-poest

Lihtne! Vaata meie poodi, leia endale sobiv kaup, lisa see ostukorvi ning maksa. Meie teeme endast kõik, et tellitud kaup jõuaks Sinuni nii kiiresti kui võimalik. Enamasti postitame tellimuse kolme tööpäevaga.

Juhul kui tegu on tellimuskaubaga - siis on vastav märge toote kirjelduses.

Vahel harva võib juhtuda, et mõni lõnga või niidi värvitoon on korraks otsa lõppenud - sellisel juhul võtame kindlasti ise ühendust ja lepime kokku, kuidas edasi.


Privaatsuspoliitika

1. Üldsätted

1.1. Käesolev privaatsuspoliitika reguleerib isikuandmete kogumist, töötlemist ja säilitamist käsitlevaid põhimõtteid. Isikuandmeid kogub töötleb ja säilitab isikuandmete vastutav töötleja FQDesign OÜ  (edaspidi andmetöötleja). 

1.2. Andmesubjekt privaatsuspoliitika tähenduses on klient või muu füüsiline isik, kelle isikuandmeid andmetöötleja töötleb.

1.3. Klient privaatsuspoliitika tähenduses on igaüks, kes ostab andmetöötleja kodulehelt kaupu või teenuseid.

1.4. Andmetöötleja järgib õigusaktides sätestatud andmete töötlemise põhimõtteid, muuhulgas töötleb andmetöötleja isikuandmeid seaduslikult, õiglaselt ja turvaliselt. Andmetöötleja on võimeline kinnitama, et isikuandmeid on töödeldud vastavalt õigusaktides sätestatule.

2. Isikuandmete kogumine, töötlemine ja säilitamine

2.1. Isikuandmed, mida andmetöötleja kogub, töötleb ja säilitab, on kogutud elektrooniliselt, peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel.

2.2. Oma isikuandmete jagamisega annab andmesubjekt andmetöötlejale õiguse koguda, korraldada, kasutada ja hallata privaatsuspoliitikas määratletud eesmärgil isikuandmeid, mida andmesubjekt otse või kaudselt kodulehel kaupu või teenuseid ostes andmetöötlejale jagab.

2.3. Andmesubjekt vastutab selle eest, et tema poolt esitatud andmed oleksid täpsed, õiged ja terviklikud. Teadlikult valeandmete esitamist peetakse privaatsuspoliitika rikkumiseks. Andmesubjekt on kohustatud andmetöötlejat viivitamatult teavitama esitatud andmete muutumisest.

2.4. Andmetöötleja ei vastuta andmesubjekti poolt valeandmete esitamisest põhjustatud kahju eest andmesubjektile või kolmandatele osapooltele.

3. Klientide isikuandmete töötlemine

3.1. Andmetöötleja võib töödelda järgnevaid andmesubjekti isikuandmeid:

3.1.1. Ees- ja perekonnanimi;

3.1.3. Telefoninumber;

3.1.4. E-posti aadress (liisinguga ostu puhul, muul juhul pole vajalik)

3.1.5. Kohaletoimetamise aadress (kullerteenuse puhul);

3.1.6. Arvelduskonto number (ainult ülekandearvega ostu puhul);

3.1.7. Maksekaardi detailid (töötleb maksekeskus Montonio UAB);

3.2. Lisaks eeltoodule on andmetöötlejal õigus koguda kliendi kohta andmeid, mis on kättesaadavad avalikes registrites.

3.3. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus on isikuandmete kaitse üldmääruse paragrahv 6 lg 1 p-d a), b), c) ja f):

a) andmesubjekt on andnud nõusoleku töödelda oma isikuandmeid ühel või mitmel konkreetsel eesmärgil;

b) isikuandmete töötlemine on vajalik andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt andmesubjekti taotlusele;

c) isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja juriidilise kohustuse täitmiseks;

f) isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja või kolmanda isiku õigustatud huvi korral, välja arvatud juhul, kui sellise huvi kaaluvad üles andmesubjekti huvid või põhiõigused ja -vabadused, mille nimel tuleb kaitsta isikuandmeid, eriti juhul kui andmesubjekt on laps.

3.4. Isikuandmete töötlemine vastavalt töötlemise eesmärgile:

3.4.1. Töötlemise eesmärk – julgeolek ja turvalisus


Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – vastavalt seaduses nimetatud tähtaegadele

3.4.2. Töötlemise eesmärk – tellimuse töötlemine. Isikuandmeid vajame seni, kuni tellimus on kliendile saadetud, kliendil kätte saadud ja 14p toote võimalik tagastustähtaeg on möödunud.  

3.4.3. Töötlemise eesmärk – kliendihaldus, pretensioonide esitamise aeg, tehnika ostukuupäevast kaks aastat

3.4.5. Töötlemise eesmärk – finantstegevus, raamatupidamine. Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – vastavalt seaduses nimetatud tähtaegadele, algdokumente ehk ostuarveid säilitatakse seitse aastat.

3.4.6. Töötlemise eesmärk – turundus, andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele turunduseks. 

3.5. Andmetöötlejal on õigus klientide isikuandmeid jagada nende kolmandate isikutega, kelleks on vajalikud volitatud andmetöötlejad: kodulehe majutus (Edicy OÜ), transpordi- ja kullerettevõtted (Eesti Post AS, Itella Estonia OÜ, DPD Eesti AS), ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted (Montonio UAB, SEB Eesti AS, Holm Bank) Andmetöötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio UAB´le.

3.6. Andmesubjekti isikuandmete töötlemisel ja säilitamisel rakendab andmetöötleja organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, mis tagavad isikuandmete kaitse juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, muutmise, avalikustamise ja mis tahes muu ebaseadusliku töötlemise eest.

3.7. Andmetöötleja säilitab andmesubjektide andmeid sõltuvalt töötlemise eesmärgist, kuid mitte kauem kui 7 aastat.

4. Andmesubjekti õigused

4.1. Andmesubjektil on õigus saada ligipääs oma isikuandmetele ning nendega tutvuda.

4.2. Andmesubjektil on õigus saada informatsiooni tema isikuandmete töötlemise kohta.

4.3. Andmesubjektil on õigus täiendada või parandada ebatäpseid andmeid.

4.4. Kui andmetöötleja töötleb andmesubjekti isikuandmeid andmesubjekti nõusoleku alusel, siis on andmesubjektil õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta.

4.5. Andmesubjekt saab õiguste teostamiseks pöörduda e-poe klienditoe poole aadressil fqdesignou@gmail.com

4.6. Andmesubjektil on oma õiguste kaitseks võimalik esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile.

5. Lõppsätted

5.1. Käesolevad andmekaitsetingimused on koostatud kooskõlas Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusega (EL) nr 2016/679 füüsiliste isikute kaitse kohta isikuandmete töötlemisel ja selliste andmete vaba liikumise ning direktiivi 95/46 / EÜ kehtetuks tunnistamise kohta / EÜ (isikuandmete kaitse üldmäärus), Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusega ning Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega.

5.2. Andmetöötlejal on õigus andmekaitsetingimusi osaliselt või täielikult muuta, teavitades andmesubjekte muudatustest kodulehe fqdesign.voog.com kaudu.