Kas suurepärane reklaamtekst saab olla tõsi?

Reklaamtekst on järgmine: Prym ergonoomilised sukavardad on uue põlvkonna kudumisvardad! Kerged, paindlikud ja ideaalse kujuga. Varrastele disainiti täiesti ainulaadne tilgakujuline ots, mis optimeerib lõnga vardale võtmist ja selle juhtimist. Need tilgakujulised vardaotsad muudavad kudumise algajale lihtsamaks ja võimaldavad kogenud kudujal kududa kiiresti ja vaikselt isegi keerulisi koekirju.

Tootetutvustus läheb edasi
Uutmoodi läbilõige. Uute varraste läbilõige on otsa poolt ümar ja muutub seejärel kolmnurkseks. Tänu varda kolmnurksele kujule puutuvad silmused vastu varrast võimalikult vähe ja seetõttu saavad need vardal märgatavalt vabamalt liikuda, nii on kudumine palju lõbusam, sest ei ole enam vajadust silmuseid kudumise ajal pidevalt edasi lükata. Sukavarraste puhul teenib nende välimus kasutamist ja ideed, et nendega lihtsalt on kergem kududa. Vardad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest sünteetilisest materjalist, tänu millele on kudumisvardad käes äärmiselt kerged, väga vaiksed ja meeldivalt paindlikud. Varraste neutraalse alabastervalge tooni taustalt paistab igasugune lõng hästi välja. Prymi ergonoomilised vardad on kätte võttes kohe soojad, neid on hea ja mugav käes hoida, kuigi nad on silmuste vabaks libisemiseks väga siledaks poleeritud. Seda uut kudumise tunnet lihtsalt peab ise kogema! 
Niisugune on siis tutvustus uutel ergonoomilistel varrastel.

Mis siis muud, kui tuleb ise kätte võtta ja ära proovida, et mis "värk" nende ergonoomiliste varrastega siis on? Kas tasub ise kogeda ja kududa.

Ütleks esiteks, et tõepoolet, väga mõnusalt kerged! Just nagu bambus- ja puitvardadki, mida ma ise iga kell tavalistele metallvarrastele eelistan. Samuti vaiksed, ning hästi "jooksvad" (lõngasilmused  jooksevad vardal tõepoolest hästi, aga varras kudumist välja ei kuku). Minu isiklik "kiiks" on see, et ma ei taha kudumisel seda metallikriginat kuulata, mõned metallvardad teevad sellist "kriipivat heli" kudumisel, seega bambus, puit või nüüd see uus ergonoomiline varras on kindel valik, kui tahta vaikselt.
Peale ühte valminud baretti ja salli võin tuua välja mõned suured varraste plussid:
*üllatusena tuli, et silmi üles luua oli mugavam, sain selle protsessi kuidagi kiiremini tehtud (kasutan venivat äärt, ehk "koon" silmusest lisasilmuseid alustuseks, võibolla on asi minu vardahoius)
*positiivne ja hästi meeldiv oli, et varda otsad pole teravad! No puitvarras kulub ka väga mõnusaks ja mugavaks, aga need olid pakist võttes kohe head, ei torkinud sõrmi
*huvitav eripära selgus (minu koekäekirja juures vähemalt, võtan lõnga sõrmelt), et parempidi silmused läksid ludinal nagu ikka, kuidagi harjumuspäraselt, aga vot pahempidi silmus sai lupsti "ise valmis" - ei oskagi seletada, aga just pahempidi silmust teha on selle spetsiaalse otsaga ülimugav!

Eks igaüks peab ise ära proovima, mis just talle meeldib ja loomulikult suure isetegemise ja kudumise tahte juures saab absoluutselt igat tüüpi varrastega kõik ära tehtud, sest ega varras üksi koo, ikka inimene, kes vardaid käes hoiab!
Aga mulle isiklikult need ergonoomilised vardad väga meeldivad. 

Seega üllatus või mitte - reklaamtekst ongi tõene! 

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Parim masin õmblusmaailmas alustajale on...

Järgmine

Kindel viis, kuidas oma masin vussi keerata

Jaga seda artiklit